KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11654257
nr 1165 4257
Träsnitt
+ akvareller, 3 delar, Kina, Kvinnor, motivet: 27x19 & 33x22
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 februari 2018
kl 20:30:04
100 kr
250 kr
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr